Максим Шкіль: одіозний олігарх і його Перша Логістична Компанія підозрюються у скоєнні злочинів?

Одіозний олігарх часів Віктора Януковича, надія “Молодих Регіонів” і кум міністра Омеляна Максим Шкіль отримав кримінальну справу за фактами ухилення від сплати податків, фінансових махінацій і підкупу під час проведення тендерів, які вигравала фірма «Перша Логістична Компанія».

У четвер, 15 червня поточного року, в офісі бізнесмена Максима Шкіля (ТОВ «Перша Логістична Компанія») у Львові правоохоронні органи і податківці провели обшук.

Максим Шкіль
Максим Шкіль

Виходячи з постанови Сихівського районного суду Львова, Максима Шкіля і його фірми підозрюють в несплаті податків і відмиванні коштів, а також махінаціях. Порушено кримінальні справи.

Так, слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ УКРІНФОРМ у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо службових осіб ТОВ «Зертранс». Їх підозрюють в несплаті податку на додану вартість на суму 4 280 197 грн. і податку на прибуток на суму 3 852 177 грн.

Суддя надав старшому слідчому з ОВС СУ ФГ ГУ ДФС у Львівській області тимчасовий доступ до оригіналів документів ТОВ «Зертранс».

Шкіль Максим
Шкіль Максим

Доповнення

Кум міністра Омеляна, колишній регіонал і одіозний шахрай Максим Шкіль став фігурантом кримінальної справи, а його ТОВ Перша Логістична Компанія потрапила під обшуки. В офісі бізнесмена Максима Шкіля (ТОВ «Перша Логістична Компанія») правоохоронні органи і податкової служби проводять обшук.

Максим Шкіль
Максим Шкіль

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

Максима Шкіля і його фірми підозрюють в несплаті податків і відмиванні коштів, а також махінаціях. Порушено кримінальні справи. Про це стало відомо з визначення Сихівського районного суду Львова. Детально про афери Максима Шкіля читайте в наших попередніх матеріалах: Максим Шкіль його Перша Логістична Компанія і казнокрад Федорко на службі проти України, Максим Шкіль і Володимир Омелян: таємна корупція регіонала і реформатора або Перша Логістична компанія при справі і Максим Шкіль організовує DDoS-атаки щоб приховати дерибан на Укрзалізниці або як кум міністра Омеляна сів у калюжу.

Источник:   рovin.com.ua

, ,

Добавить комментарий