Виктория Тигипко и ее скандальные заявления

Не так давно, Дружина Тігіпка дала скандальне інтерв’ю, передає 

Президент Одеського міжнародного кінофестивалю та дружина колишнього посадовця часів Януковича Сергія Тігіпка – Вікторія під час прес-конференції назвала події, які відбуваються на Сході України громадянською війною, щоправда згодом зазначила, що зовсім не це мала на увазі.

На кадрах вона пояснює, чому іноземні зірки так неохоче їдуть до України.

«У нас війна, і для них усе це дуже страшно. Агенти досі не хочуть везти, розмови ж не з зірками, ми знаємо, що є українські ознаки у багатьох зірок. Але, на жаль, ми з ними спілкуємося не напряму. Це люди, навколо яких – величезний бар’єр агентів, а для них – проста річ: у нас країна, в якій всередині є громадянська війна, у нас невирішений конфлікт. Тому, на жаль, вони після цього навіть не розмовляють. Тому треба набратися терпіння. І розуміти, що, привозячи 300 іноземців в країну, де громадянська війна, це дуже серйозна перемога всієї команди кінофестивалю», – зазначила Тігіпко.

 

Згодом, коли її промова набула чималого резонансу, президент Одеського міжнародного кінофестивалю на своїй сторінці у Facebook зауважила, що насправді не вона, а зарубіжні гості розглядають конфлікт на Донбасі як громадянську війну.

Україна зазнала агресії з боку Росії, через що на Сході України вже більше трьох років триває відкритий збройний конфлікт. Але ми повинні розуміти, що західні гості отримують інформацію про ситуацію з різних джерел – з медіа, з соцмереж, спілкуючись зі знайомими або рідше – з представниками посольств. Іноді ця інформація є дуже суперечливою. Зарубіжні колеги під час спілкування з нами транслюють безліч понять: війна, збройний конфлікт, громадянські зіткнення, антитерористична операція, – підкреслила дружина опального політика.

Крім того, Тігіпко наголосила, що разом з колегами вони проводять роз’яснювальну роботу та розповідають зарубіжним гостям правду про ситуацію в Україні.

Бізнес Сергія Тігіпка був багато в чому сімейним. Навіть назва його фінансової міні-імперії ТАС – це ініціали дочки: Тігіпко Анна Сергіївна. Наталія Тігіпко – перша дружина Сергія Леонідовича, нині керує медичною клінікою ТАС і газетою «Экономические известия». Банківський і страховий бізнес відійшов до Сергія Леонідовича. При цьому до останнього моменту Наталія проходить засновником у фірмі під назвою «Страхова група «ТАС», яка свого часу купила 100% акцій дочірнього банку «Societe Generale». Всього бізнес Тігіпка включає дві страхові компанії «ТАС» (колишні СК «Приват-поліс» і «Міжнародна страхова група»), «ТАС-Інвестбанк» (колишній «Societe Generale – Україна»), «ТАС-Комерцбанк» (колишній Київ-приват»), машинобудівне підприємство «КАМЕТ-ТАС» (раніше просто «Камет»), завод «Дніпрометіз» і ТОВ «ТЕКO» (два останніх – в Дніпропетровську). Наталія Іванівна деякий час тому була головою наглядової ради «Дніпрометіз».

Самая низкая цена на шланг «xHose» Растягивается в 3…Шланг «xHose» по самой выгодной цене + скидка 50%Добейтесь величия!Держите в страхе вражеские Королевства

З Вікторією Лапотовською Тігіпко побрався в розпал виборчої кампанії. І, залишивши штаб Януковича, вирушив у весільну подорож до Європи. Батько Вікторії, за деякими даними, контролює ринок біотуалетів. Вона нібито теж бере участь в сімейному бізнесі.

Минулого року Тігіпко давала відверте інтерв’ю Каті Осадчій, адже сукні Вікторії Тігіпко для ОМКФ щороку стають предметом уваги преси.

Президент Одеського Міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко прокоментувала свої вбрання, у яких вона з’являлася на червоній доріжці церемоній відкриття та закриття.

Жінка зізналася, що побачила високі розрізи на сукнях останньої миті. Тому вона весь час намагалася їх притримувати, бо виглядає “не зовсім, як Анджеліна Джолі”.

Кожного року вона обирає іншого дизайнера. Того разу пощастило Олені Буреніній, яка контролювала не лише вбрання Тігіпко, а й образ в цілому, навіть колір помади.

  “Так, я все це довірила Олені, бо я дуже поважаю професіоналів і мені приємно, що цього року потрапив до мене “зубастий” професіонал, якому все було не все одно: як я виглядаю, який в мене імідж, яка зачіска тощо”, – поділилася Вікторія.

У чорній сукні з бантом на плечі Тігіпко відкривала фестиваль. У смарагдовій – закривала. Обидві сукні мають високі розрізи, покликані кокетливо оголювати стегно при ходьбі.

Утім, на порівняння з Анджеліною Джолі та її славнозвісною сукнею та оголеною ногою Вікторія відповіла, що помітила розрізи запізно і на Джолі не рівнялася.

 “Навіть не встигла подивитися. Вже коли вийшла на доріжку, помітила і зрозуміла, що потрібно триматися. Я ще не зовсім Анджеліна Джолі, є куди рухатись”, – самокритично зауважила Тігіпко.

Крім того, Вікторія обурилася тим, що більшість гостей фестивалю забували про дрес-код червоної доріжки. На хідник виходили і в джинсах, і у кросівках, і бозна в чому.

“Так, буває. Тим не менше, ми ще раз звернемося, увосьме, до всіх гостей ОМКФ наступного року і попросимо дотримуватися дрес-коду. Якщо у когось в цей день джинсовий настрій, то, напевно, сьогодні не його день. Все ж таки хочеться моменту поваги на церемонії відкриття та закриття”, – заявила президент ОМКФ.

Врешті решт Вікторія Тігіпко не заурядна жінка, і багатьом журналістам, здається, що про неї сказано ще не все, адже на публіці вона непередбачувана а її особистість призакрита ширмою «таємничості».

По материалам: korupciya.com

, ,

Добавить комментарий